MERSİN TARSUS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Yarınlarımızın büyüğü çocuklarımızı sevgiyle büyütelim”

“Yarınlarımızın büyüğü çocuklarımızı sevgiyle büyütelim”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, eğitim yuvalarını incelemeye devam ediyor.  Atalar İlk/Ortaokulu başta olmak üzere İlçede faaliyet gösteren ilk ve ortaokulları da inceleyerek, eğitim yuvalarının ihtiyaçlarını tespit ediyor. Kalaycı, eğitim konusundaki bu hassasiyeti ise takdir topluyor.

Öğretmenlere çeşitli tavsiyelerde bulunarak, kutsal bir meslek icra ettiklerini söyleyen Kalaycı “İlçemiz Okullarına gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimize devam ediyoruz. Atalar İlk/Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Eğitimin neferleri ile öğretmenler odasında toplanarak çocukların eğitimi ve okul eksiklileri hakkında bilgi aldık. Öğretmenlere çocuklarımızın kalbine dokunun ve onları topluma kazandırmanın mimarları sizlersiniz dedik. Güzel ahlak bütünlüğü ile temelleri atılan yavrularımıza güzel gelecek sunmak sizlerin elinde. Eğitim hayatınızda heyecanınızı taze tutmaya çalıştığınız sürece inanıyoruz ki başarınız artarak devam edecek.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı “Biz her zaman yanınızdayız. Yeter ki sizler görev ve sorumluluğunuzun bilincinde olup en iyi şekilde yerine getirin. İnanıyoruz ki Geleceğimizi inşa edecek yavrularımıza dokundukça faydalı bireyler olarak yetiştireceksiniz. Bu anlamda şimdiden hepinize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Kalaycı, öğretmenlerle yapmış olduğu görüşmede daha sonra projelerin ve yeniliğe açık olmanın değişimi takip etmenin öğretmenlik mesleğinin olmazsa olmazları arasında olduğunu vurguladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman yönetici ve öğretmenlerimizin yanında olduklarını, kendilerine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirerek ziyaretini sonlandırdı.

25-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-201825-04-2018

Şehit Mustafa Mahallesi 3522 Sok. Tarsu Apt. 12/1 Tarsus/MERSİN - 0 324 613 52 53/54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.