MERSİN TARSUS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TARSUS KAYMAKAMI KADİR SERTEL OTCU, BAKANLIĞIMIZ FARK YARATAN ÖĞRETMENLERİNDEN MERSİN TEMSİLCİSİ VACİDE ERDOĞAN'I OKULUNDA ZİYARET ETTİ

TARSUS KAYMAKAMI KADİR SERTEL OTCU, BAKANLIĞIMIZ FARK YARATAN ÖĞRETMENLERİNDEN MERSİN TEMSİLCİSİ VACİDE ERDOĞAN'I OKULUNDA ZİYARET ETTİ

 

TARSUS Kaymakamımız Sayın Kadir Sertel Otcu ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Metin, Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında bakanlığımızca her yıl belirlenen Eğitimde Fark Yaratan Öğretmenler arasında Mersin ilini temsil etmek üzere seçilen Vacide Erdoğan'ı öğretmenlik yaptığı ŞUSŞAL'da ziyaret ederek, kutlayıp çeşitli hediyeler verdi. 81 ilden seçilen öğretmenlerle birlikte Cumhurbaşkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilmesi planlanan, ancak pandemi tedbirlerine takılan törenlerde Mersin'i Tarsus Borsa İstanbul Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda ingilizce öğretmeni olan Vacide Erdoğan temsil etti.

 

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki program pandemi nedeniyle iptal edildiği için Vacide Erdoğan, 24 Kasım Salı günü 81 ilin temsilcisi öğretmenlerle birlikte Milli Eğitim Bakanı Ziya Selcuk ile zoom üzerinden yapılacak olan görüşmede Mersin'i temsil etti.

 

Mersin'i temsil etmek üzere seçilen Tarsus Borsa İstanbul Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı-ingilizce ögretmeni Vacide Erdoğan'ı kutlayan ve çeşitli hediyeler veren Kaymakam Kadir Sertel Otcu, Erdoğan'ın mesleki çalışmalarının yanı sıra gönüllü yer aldığı sosyal yardımlaşma faaliyetleri ve akademik çalışmalarıyla da birçok başarıya imza attığını ve aynı zamanda çok sayıda ulusal ve uluslararası projeler yürüterek okulunun vizyon ve misyonuna katkı sağlarken, Mersin ve Tarsus'un pek çok platformda görünürlüğünü arttırarak ülkemizi de uluslararası platformlarda en iyi şekilde temsil ettiğini ifade etti.

 

Yaptığı başarılı çalışmalar ve üstün gayretinden dolayı Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca'dan sonra Öğretmenler Günü'nde Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu ve Tarsus Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin tarafından çiçek, plaket ve çeşitli hediyelerle ödüllendirilen Vacide Erdoğan ve Okul Müdürü Osman Kaçan teşekkür etti.

 

Kaymakam Kadir Sertel Otcu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, toplumların en büyük düşmanının bilgisizlik ve cehalet olduğunu, bilgisizliğin ve cehaletin en büyük düşmanının da öğretmenler olduğunu ifade etti.


24-11-2020
24-11-202024-11-202024-11-202024-11-202024-11-202024-11-2020

Şehit Mustafa Mahallesi 3522 Sok. Tarsu Apt. Dış Kapı No12 İç Kapı No1 Tarsus/MERSİN - 0324 613 52 53/54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.