MERSİN TARSUS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Tarsus’un Dev Projesi Türkiye’ye Örnek Oluyor

"Tarsus’un Dev Projesi Türkiye’ye Örnek Oluyor

Tarsus Kaymakamlığı, Mersin Büyükşehir Belediyesi Protokolü ile Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Tarsus Orman Okulu Projesi Bakanlıkta.

Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı okulu olan Tarsus Orman Okulu Projesi’nin yaygınlaştırma faaliyeti kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü’nde sunum gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Tolga Arslan, Tarsus Orman Okulu Proje Sorumlusu Öğretmenler Hakan Şeker, Burhan Işık ve Özlem Şeker’in Katılımları ile gerçekleşen sunumu, Temel Eğitim Genel Müdürü ARGE ve Projeler Daire Başkanı Gülderen Özdemir ve Bakanlık Uzmanları izledi.

      Tarsus Orman Okulu modelinin masaya yatırıldığı toplantının sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, gerçekleştirilen böyle büyük bir proje ile Türkiye geneline adlarını duyurmaktan Milli Eğitim camiası ve Tarsus adına gururlu olduğunu, her zaman olduğu gibi bundan sonra da bütün enerjilerini eğitim alanında kullanacaklarını belirterek projeye gösterdiği yoğun ilgiden dolayı ARGE ve Projeler Daire Başkanı Gülderen Özdemir’e teşekkür ederek, Tarsus Orman Okulu Plaketi takdim etti.

30-07-201830-07-201830-07-201830-07-2018

Şehit Mustafa Mahallesi 3522 Sok. Tarsu Apt. 12/1 Tarsus/MERSİN - 0 324 613 52 53/54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.