MERSİN TARSUS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Müreffeh toplumlar sağlıklı çocukların yetiştirilmesiyle ancak sağlanır"

"Müreffeh toplumlar sağlıklı çocukların yetiştirilmesiyle ancak sağlanır"

 

             Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, Özel Tarsus Toros Okullarını ziyaret ederek okul idarecileri ve öğretmenleri ile yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alarak kısa bir görüşme gerçekleştirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı“Eğitim, toplum hayatında öncelikli bir ihtiyaç ve toplumun geleceğini şekillendiren bir güçtür. Bir milletin, gelecek nesillerine her alanda huzurlu bir ülke bırakabilmesi milli, manevi ve evrensel değerlerle donatılmış bir eğitim vermesi ile mümkündür. Hayat boyu gerekli olan bu eğitimin temelleri okullarımızda atılmaktadır.” Dedi.

Okul yöneticileri ve Toros Okulları Genel Müdür Yardımcısı Nil Özveren Aşkın ile görüşen Mehmet Kalaycı  “Biz eğitim yuvalarımızın en iyi şekilde ilerlemesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz. Tarsus Toros Okulları da 17 yıldır Tarsus’taki kurumsal varlığıyla özel okulların amiral gemisi olarak misyon üstlenmektedir.” dedi.

         Görüşme sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı öğrencilerle, öğretmenlerle ve personelle sohbet ederek ziyaretini sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 

Şehit Mustafa Mahallesi 3522 Sok. Tarsu Apt. 12/1 Tarsus/MERSİN - 0 324 613 52 53/54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.