MERSİN TARSUS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Özverili gönüller doğum gününde bir oldu”

“Özverili gönüller doğum gününde bir oldu”

             Bedensel Engeli sebebiyle evde eğitim gören Yunus Emre İlkokulu 1.sınıf öğrencisi’ Toprak Boyu’na İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı ve Yunus Emre İlkokulu Müdürü Fahrettin Züngür ortaklığında sürpriz bir doğum günü hazırlandı.

İlçemizin eğitim çıtasını yükseltmek için ellerinden geleni yapma gayreti içerisinde olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, çocuklarımızın geleceği için tüm birimlerin ve değerli ailelerinin koordineli bir şekilde çalışacaklarını ve kurtarılan her öğrencinin yaşam dinamiğimiz olacağını ifade etti.

Evde eğitim hizmeti sayesinde çocuklarının derslerinden geri kalmadığını söyleyen öğrenci velisi "Öğretmenlerimizin evde ders vermeleri bizleri çok sevindirdi. Çocuğumuzu eğitimlerinden geri kalmamalarını sağlayarak bizi  yalnız bırakmadılar. Başta İlçe Milli Eğitim Müdürü olmak üzere yetkili ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Kutlama, öğrenci Toprak Boyu’nun doğum günü pastasını kesmesinin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı tarafından hediyesi takdim edilerek hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.  

09-05-201809-05-201809-05-2018

 

 

Şehit Mustafa Mahallesi 3522 Sok. Tarsu Apt. 12/1 Tarsus/MERSİN - 0 324 613 52 53/54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.