MERSİN TARSUS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Melek Yüzlü Rabia´ya Doğum Günü Sürprizi

Melek Yüzlü Rabia´ya Doğum Günü Sürprizi

 Gelişim geriliği rahatsızlığı  ile  ilik nakili olan ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın başlattığı Evde Eğitim Hizmetinden yararlanan Tarsus İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Rabia Akelma’ya  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı başkalığı ile Okul Müdürü Kazım Kayhan Yıldırım ile birlikte sürpriz doğum günü düzenlendi.

       Sağlık sorunları nedeniyle okula gidemeyen ve evinde eğitim hizmeti alan Rabia Akelma’yı kutlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Kalaycı “Rabia oldukça başarılı bir öğrenci. İlerde inşallah iyi bir üniversite eğitimi alarak istediği mesleği kazanmasını diliyorum. Gayretinden dolayı kendisini tebrik ediyorum. Yine Rabia’yı desteklerinden ve fedakârlıklarından dolayı ailesine ve öğretmenine teşekkür ediyorum. Devletimiz bu konuda büyük destek veriyor. Rabia’nın gayreti olduğu sürece bizler de tüm imkanları kullanmaya devam edecek, eğitim, öğretim ve sağlık hususlarında yanınızda olarak her türlü yardım ve destekte bulunağız.” Dedi.

      Daha sonra  Rabia’nın hediyesini takdim eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, derslerinde başarılı bir öğrenci olmasından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 

       Kutlamanın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından ziyaretini sonlandırdı.

07-08-201807-08-201807-08-2018

Şehit Mustafa Mahallesi 3522 Sok. Tarsu Apt. 12/1 Tarsus/MERSİN - 0 324 613 52 53/54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.