MERSİN TARSUS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Gönüllerde özel öğrencilerin özel bir yeri vardır.”

“Gönüllerde  özel öğrencilerin özel bir yeri vardır.”

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Kalaycı 2017-2018 yılı eğitim-öğretim yılı münasebetiyle planlanan okul ziyaretlerine devam ediyor.

Zübeyde Hanım Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı okul sınıflarını tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet ederek, okuma-yazma çalışmalarını yerinde inceledi ve okul öğretmenlerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alarak kısa bir toplantı gerçekleştirdi.

 Burada öğrencilerle tek tek ilgilenen Kalaycı, öğrencilerin günlük programları, etkinlikleri ve gelişim seyirleri ile ilgili olarak okul idarecilerinden bilgi aldı. Öğretmenler yaptığı toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı “Sizler özel eğitim öğrencileri ile ilgilenerek en zor ve önemli işi görüyorsunuz. Bu tür okullarda çalışmak ayrı bir fedakârlık ister. Öğretmenlerimizin işlerini severek yapıyor olmaları beni ayrıca mutlu etti. Bu öğrencilerimiz özel çocuklardır. Onlar için ne yapsak azdır. “ dedi.  

Öğrencilerimizin birçoğuyla yakından ilgilenen Kalaycı, ailelerin okul hakkındaki olumlu düşüncelerini duyduğunda;  kendisinin bu durumdan memnun olduğunu ve eğitim kalitesini daha da arttırmak için ellerinden geleni yaptıklarını dile getirdi.

Okul ziyareti, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı’nın okul idareci ve öğretmenlere başarılar temennisinde bulunması ile son buldu.

16-05-201816-05-201816-05-2018

Şehit Mustafa Mahallesi 3522 Sok. Tarsu Apt. 12/1 Tarsus/MERSİN - 0 324 613 52 53/54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.