MERSİN TARSUS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Gelecekte rahat edebilmenin yolu, şimdinin çocuklarının donanımlı, bilgili, vatanına milletine bağlı bireyler olarak yetiştirmesinden geçer.”

“Gelecekte rahat edebilmenin yolu, şimdinin çocuklarının donanımlı, bilgili, vatanına milletine bağlı bireyler olarak yetiştirmesinden geçer.”

Böğrüeğri İlk/Ortaokulu’nu ziyaret ederek okul sınıflarını gezip öğrencilerle sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, daha sonra  okulun fiziki yapısı ve eğitim öğretim çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alarak ilçe genelinde eğitim kalitesinin daha da yükseltmeyi hedeflediklerini söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, büyüyen, gelişen, ilerleyen ve çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkma yolunda olan ülkemize engel olmak isteyen dahili ve harici her türlü hain yapılanmaları milli birlik ve beraberlik içerisinde el ele verip bertaraf edeceğimize vurgu yaparak, kaybolan bu prestijin geri kazanılmasında öğretmenlere büyük görevler düştüğünü belirtti. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın vatan, millet, bayrak, din sevgisi çerçevesinde yetiştirilmesinde yine milli eğitim camiasına ve bu camianın üyesi eğitimcilere büyük görevler düştüğünü ifade eden Kalaycı “Gelecekte rahat edebilmenin yolu, şimdinin çocuklarının donanımlı, bilgili, vatanına milletine bağlı bireyler olarak yetiştirmesinden geçer.” dedi.

         Toplantı bitiminde okul öğretmenleri ile hatıra fotoğrafı çektiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı iyi dileklerde bulunarak ziyareti sonlandırdı.

08-05-201808-05-201808-05-201808-05-201808-05-2018

Şehit Mustafa Mahallesi 3522 Sok. Tarsu Apt. 12/1 Tarsus/MERSİN - 0 324 613 52 53/54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.