MERSİN TARSUS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Geleceğin Evlatları Millet Mektepleri Ruhuyla Yetişiyor”

“Geleceğin Evlatları Millet Mektepleri Ruhuyla Yetişiyor”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, Tarsus Anaokulu´nu ziyaret ederek minik öğrenciler ve öğretmenleriyle bir araya geldi.

Minik öğrencilerle yakından ilgilenen Kalaycı, öğrencilerin derslerine iştirak ederek minik öğrencilerle sohbet etti, ve öğrencilerle kısa süre oyunlar oynadı.

Ziyaretinde Okul öncesi eğitim programları hakkında Okul Müdürü Bülent Boyacı’dan bilgiler alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı “Öğrenci ve öğretmenler için eğitimdeki kalitenin artması adına var gücüyle çalıştıklarını dile getiren Kalaycı “Bizim için çocuklarımızın temel eğitiminde güzel sağlıklı eğitim görmeleri çok önemlidir. Anasınıfında altyapısı kaliteli olduğunda, eğitime başlama süreci öğrencilerimiz için daha verimli olacaktır. Çocuklarımız bizlerin yarınlarıdır. Gelecekte her biri ülkemizin çeşitli aşamalarında hizmet vererek, faydalı birer birey olacaklardır inşallah. Bizler öğretmen ve öğrencilerimize hizmet sunarken, karşılığında emek, özveri ve başarı bekliyoruz.” dedi.

Öğrencilerin ve okulların sorunlarını tespit ederek hızlı çözüm üretilmesini çok önemsediğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, haftalık okul gezilerine devam edeceğini belirtti.

14-05-201814-05-201814-05-2018

Şehit Mustafa Mahallesi 3522 Sok. Tarsu Apt. 12/1 Tarsus/MERSİN - 0 324 613 52 53/54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.