MERSİN TARSUS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘‘Çocuklarımızın yüzlerindeki bir tebessüm bizlere büyük moral oluyor"

‘‘Çocuklarımızın yüzlerindeki bir tebessüm bizlere büyük moral oluyor"

 

Orak hücreli anemi rahatsızlığı sebebiyle evde eğitim gören Tarsus Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Ethem Aslan’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı Okul Müdürü ile beraber sürpriz bir doğum günü hazırlandı.

Okula gidemeyen öğrencilerin evinde ders alarak onları geleceğe hazırlandığını söyleyen Kalaycı, evde eğitim öğrencileri için gerekli tüm tedbirlerin alındığını ve gerekli tüm eğitimlerin verilmesini sağlandığını belirterek “En ufak sıkıntılarında öğrencilerimizin her daim yanındayız. Onları mutlu etmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz."şeklinde konuştu.

Kalaycı, aileden öğrenci Ethem’in rahatsızlığı ile bilgiler alarak, bu öğrencilerimizin özel olduğunu ve kendilerinin her konuda yanında olduklarını ifade etti.

Kendisinin bu özel gününü unutmayarak, hazırlanmış olan bu sürpriz doğum gününün kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen öğrenci Ethem “İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Kalaycı eğitimini evde gördüğünden dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getirerek "Eğitimimden geri kalmamak için hem okul idaremiz hem de milli eğitim müdürlüğümüz bu konuda bize destek oldular. Sağlık sorunları olan biz öğrencilere bu desteği sağladıkları için herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Öğrenci velisi de öğretmenlerin çabasının takdire şayan olduğunu ve kendilerini hiç yalnız bırakmadığını,  başta İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Mehmet Kalaycı olmak üzere Okul Müdürümüz Erhan Bozkurt ve öğretmenimizden Allah razı olsun, hiçbir zaman eksiklerini hissetmediler.” Dedi.

05-06-201805-06-201805-06-201805-06-201805-06-2018 

 

 

 

 

 

Şehit Mustafa Mahallesi 3522 Sok. Tarsu Apt. 12/1 Tarsus/MERSİN - 0 324 613 52 53/54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.