MERSİN TARSUS İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Çocuklarımızın kalbine dokunun”

“Çocuklarımızın kalbine dokunun”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı 2017-2018 eğitim öğretim yılının bitmesine kısa bir süre kala, ilçe merkezinde eğitim-öğretim veren bazı okullarda denetlemelerde bulundu.

Kulak İlk/Ortaokulu’na ziyarette bulunarak okul sınıflarını gezen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, öğrencilerle birlikte dersi dinleyerek sohbet etti. Kalaycı, daha sonra öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar dileyerek öğretmenler odasına geçerek öğretmenler ve okul idarecileriyle bir süre sohbet etti, talepleri ve sorunları dinledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, ziyarette gerçekleştirdiği görüşmede gençlere olan güvenin tam olduğunu vurgulayarak “Bu ülkenin geleceği yarın siz gençlerin omuzları üzerinde yükselecek. Bu sebeple hem sizlere hem de sizleri yetiştiren öğretmenlerimize büyük görevler düşüyor. Sizler bu ülkenin, bizlerin geleceğisiniz. Sizlere bu anlamda güvenimiz tam. Bugün ülkemiz üzerine oynanan oyunları görüyorsunuz. Bu tarih boyunca hep böyle olmuştur, bundan sonrada böyle olacak” dedi           

Kalaycı “Ülkemizin gelişmesi, siz gençlerin kendilerini geliştirmesi, yetiştirmesi ile ancak mümkün olabilir. Zamanınızı iyi değerlendirin. Bu sebeple gençliğimizin kıymetini bilin ve kendinizi geliştirin. Zamanında çalışmak çok önemli, zaman akıp gidiyor. Öncelikle kendimize, ailemize, çevremize ve ülkemize karşı sorumluluklarımız çok iyi bilmeli ve bu yönde kendimizi geliştirmeliyiz. Bu sorumlulukları yerine getirdiğimiz müddetçe bu ülkenin önünde hiçbir güç duramaz bu anlamda bizler sizlere çok güveniyoruz” ifade etti.

Görüşmenin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, iyi dilek ve temennilerde bulunarak ziyaretini sonlandırdı.

25-04-201825-04-201825-04-2018

Şehit Mustafa Mahallesi 3522 Sok. Tarsu Apt. 12/1 Tarsus/MERSİN - 0 324 613 52 53/54

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.